Art of Dentistry (dawna nazwa As Stomatologii) to czasopismo specjalistyczne skierowane do osób pragnących aktywnie pogłębiać swoją wiedzę oraz inwestować w swoją praktykę. Czasopismo porusza zagadnienia z rożnych dziedzin stomatologii (endodoncji, periodontologii, stomatologii estetycznej, stomatologii zachowawczej, implantologii, chirurgii stomatologicznej, protetyki, ortodoncji, farmakologii) a także porady z zakresu ergonomii oraz psychologii w stomatologii, komunikacji interpersonalnej, zarządzania i marketingu. Prezentujemy także zaproszenia na konferencje, wystawy, sympozja oraz relacje z imprez branżowych. Wersją pierwotną czasopisma jest wydanie elektroniczne.

e-ISSN 2392-2818 ISSN 2081-4798

WYPRZEDAŻ ROCZNIKÓW - SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

 

Wydawnictwo AS MEDIA istnieje od 2003 roku i specjalizuje się w branży stomatologicznej. W swojej ofercie posiada cztery czasopisma związane ze stomatologią: Art of Dentistry (dawna nazwa As Stomatologii), Asystentka i Higienistka Stomatologiczna - kwartalnik dla asystentek, higienistek stomatologicznych, recepcjonistek oraz personelu pomocnicnzego w gabinecie dentystycznym, Sztuka Implantologii - półrocznik,, dental dialog - czasopsimo z zakresu techniki dentystycznej i protetyki oraz specjalistyczne książki, w tym światowe bestsellery.

Więcej informacji o naszych czasopismach oraz archiwum wydań znajduje się na stronach: www.asmedia.com.pl www.aihs.asmedia.com.pl www.si.asmedia.com.pl www.dd.asmedia.com.pl 

   punktacja